28 серпня набрало чинності розпорядження КМУ №682-р. Відповідно з цього дня підписання квитанцій, інформаційних розсилок ДПС та зашифрування повідомлень на ДПС (звітність тощо) здійснюється новими ЕЦП.

Сьогодні на сайті “Урядового порталу” було оприлюднено розпорядження КМУ від 21.08.2019 р. № 682-р.


А за ст. 52 Закону № 794 розпорядження КМУ набирають чинності з моменту їх прийняття, якщо цими розпорядженнями не встановлено пізніший термін набрання ними чинності. Тож від сьогодні, з 28 серпня, всі функції ДФС передано ДПС. Відповідно з цієї дати змінилися всі ЕЦП податківців. Про це йдеться в повідомленні, яке розміщено на офіційному сайті податкового органу. Новий сайт ДПС має адресу http://www.tax.gov.ua/.

З метою забезпечення якісного сервісного обслуговування платників та комфортних умов щодо обміну електронними документами з контролюючими органами Державна податкова служба України повідомляє, що з 28.08.2019 р.:

1. підписання повідомлень ДПС (квитанцій, інформаційних розсилок, тощо) здійснюється окремим кваліфікованим сертифікатом, призначеним для накладання кваліфікованого електронного підпису: ДПС _ОТРИМАНО_1.cer;
2. зашифрування повідомлень на ДПС (звітність, тощо) здійснюється окремим кваліфікованим сертифікатом, призначеним для шифрування: ДПС _ОТРИМАНО_2.cer.
3. також відбудеться заміна кваліфікованих технологічних сертифікатів API «Електронного кабінету»: ДПС _ОТРИМАНО ЕК_1.cer;
ДПС_ОТРИМАНО ЕК_2.cer.

Для користувачів М.Е.DOC! Для того, щоб користуватися оновленим сертифікатом необхідно обов’язково оновити програму (оновлення 11.01.018).

Звертаємо увагу! Про перереєстрацію договорів щодо ЕЦП податківці інформацію не наводили. Якщо вона з’явиться, про це ми обов’язково повідомимо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Оновлено Перелік територій бойових дій, який застосовують для «воєнних» пільг

Джерело: https://news.dtkt.ua/accounting/automation/57375