Skip to main content Skip to search

Юридичний аутсорсинг

Юридичний аутсорсинг

Наші адвокати, юристи, судові експерти та арбітражні керуючі – разом становлять потужну силу, здатну вирішити найскладнішу задачу. Ці професіонали здійснюють КОМПЛЕКСНЕ юридичне обслуговування вашої компанії.

Як ми Вам допоможемо:

 • Заощадимо Ваші час та кошти. Швидко відкриємо/закриємо компанію, представництво, філію. Розробимо пакети документів. Отримаємо всі дозвільні документи, ліцензії, патенти. Миттєво надамо консультацію, підготуємо юридичний висновок.
 • Візьмемо на себе відповідальність. Проведемо переговори. Виграємо суд. Стягнемо дебіторську заборгованість. Оскаржимо перевірку. Скасуємо штраф. Поспілкуємося з оперуповноваженим, слідчим, прокурором, суддею.
 • Забезпечимо особисту безпеку та спокійне ведення бізнесу. Наші адвокати захистять Вас та Вашу компанію від незаконних утискань, порушень прав та свобод. Не допустять протиправних дій.

Чому саме наші адвокати?
Немає ідеальних команд, але у нашої є ряд беззаперечних переваг перед іншими:

 • Спеціалізація – повне юридичне обслуговування компаній саме вашої галузі. Маємо готові галузеві рішення напрацьовані роками.
 • Досвід роботи. Загальній стаж практичної роботи наших адвокатів становить 117 років. Проведено 4752 судових засідання. За 15 років роботи ми стикалися з тисячами різноманітних проблем своїх клієнтів і маємо в своєму арсеналі вже готові схеми для їх вирішення.
 • Результати роботи. Говорять самі за себе – 237 компаній постійно користуються послугами нашого юридичного аутсорсингу. Їх здобутки від нашої діяльності лише за останні 5 років становили 497,586 млн. грн.

Переваги нашого юридичного супроводу:

 • Працюємо комплексно. Наша мета – захистити ваш бізнес від проблем і забезпечити вам спокійну роботу . Ми зацікавлені в скороченні ваших витрат і збільшення доходів!
 • З нами вигідно. Ми спеціалізуємося на комплексному юридичному обслуговуванні українських та іноземних компаній. Ми завжди намагаємося підбирати індивідуальні схеми вирішення ваших проблем. Ми допомагаємо Вам заробляти і гарантуємо свій результат. Ми несемо відповідальність за свою роботу.
 • Наші рекомендації актуальні. Ми постійно вдосконалюємось,
  постійно генеруємо нові корисні для клієнтів ідеї, стежимо за змінами
  законодавства, вивчаємо судову практику.