Skip to main content Skip to search

Захист бізнесу при проведенні перевірок

Захист бізнесу при проведенні перевірок

Допомога та супровід при проведені планових комплексних перевірок та позапланових перевірок ДФСУ, КРУ (Аудиторською палатою України), Фінансовою Поліцією

Вам потрібна допомога під час проведення планових перевірок Державною Фіскальною службою України, КРУ (Аудиторською палатою України), Фінансовою Поліцією, Службою фінансових розслідувань або консультації з питань фінансової безпеки вашого бізнесу?
Ми готові допомогти вам!

Неважливо яким бізнесом ви займаєтеся, рано чи пізно виникне питання забезпечення його належної безпеки та захисту під час проведення перевірок ДФСУ, КРУ (Аудиторською палатою України), Фінансовою Поліцією, Службою фінансових розслідувань або других державних структур. Наша компанія гарантує отримання оперативної допомоги вашому бізнесу під час проведення перевірок (як планових, так і позапланових) – тим самим забезпечивши вам захист на всіх рівнях правових ризиків і загроз (очевидних чи прихованих), зовнішніх або внутрішніх. Наші бухгалтери, аудитори та юристи захищають своїх клієнтів у постійно змінних правилах гри від державних чиновників-вимагачів та хабарників, або рейдерів та шахраїв яких винаймають несумлінні конкуренти.

Ми маємо успішний досвід у припиненні протиправних дій контролерів та перевірників які приходять без попередження на підприємства та до офісів наших клієнтів, мінімізуємо правові ризики та захищаємо ваші законні інтереси в державних органах, проводимо інструктаж співробітників з питань правової безпеки та грамотної поведінки в стресових ситуаціях під час перевірки – таким чином ми мінімізуємо  корпоративні, податкові, комерційні, адміністративні та кримінальні ризики, дозволяючи клієнту сконцентруватися на управлінні бізнес-процесами й отриманні прибутку.

Пам’ятайте – безвихідних ситуацій не існує!

Стресові ситуації для бізнесу потрібні щоб стати більш сильним та конкурентним. Наші спеціалісти, які вже багаторазово побували на планових комплексних перевірках та позапланових перевірках від ДФСУ, КРУ (Аудиторської палати України), Фінансової Поліції, Служби фінансових розслідувань – досконало знають як забезпечити законні та беззаперечні заходи і процедури для ефективного захисту фінансової безпеки вашого бізнесу.