Skip to main content Skip to search

Наші послуги

Аутсорсинг бухгалтерії

Сьогодні все актуальнішими стають послуги ведення бухгалтерії та податкового обліку будь-яких підприємств. Це обслуговування дає можливість підприємцям не витрачати час для паперової роботи, а постійно покращувати свій бізнес.

Детальніше

Оптимізація оподаткування

Оптимізація оподаткування в нашому розумінні – це, перш за все, легальне, законне, але засноване на попередніх прогнозах ефективне планування,  нарахування та сплати податків до бюджету.

Детальніше

Надання фінансування

Наша компанія має тривалі і відпрацьовані зв’язки з банками України, тож забезпечить Вашій компанії максимально швидке і комфортне отримання позикових коштів, або ж залучення інвестицій.

Детальніше

Юридичний аутсорсинг 

Наші адвокати, юристи, судові експерти та арбітражні керуючі – разом становлять потужну силу, здатну вирішити найскладнішу задачу. Ці професіонали здійснюють КОМПЛЕКСНЕ юридичне обслуговування вашої компанії.

Детальніше

Архівна діяльність

Ми пропонуємо архівну обробку Ваших документів та надійне їх збереження нашими спеціалістами. Наші спеціалісти також допоможуть, якщо вам потрібно провести науково-технічну обробку документів, або подбати про їх знищення.

Детальніше

Аудиторські послуги

Маємо великий досвід проведення аудиту в компаніях різних видів діяльності.

Детальніше

Інформаційно-аналітичне забезпечення бізнесу 

Ми допоможемо Вам оцінити всі можливі ризики для підприємства при реалізації окремих інвестиційних проектів.

Детальніше

Реєстрація підприємств та ліцензування діяльності

Вам потрібно зареєструвати підприємство, а ви не знаєте з чого почати? Зверніться до наших спеціалістів! Адже їхній досвід допоможе вирішити складні для вас питання за мінімум часу та з максимальною ефективністю.

Детальніше

Бізнес імміграція в Польщу

Бізнес імміграція в Польщу – це відкриття і ведення бізнесу, а також легальне проживання в Польщі на його підставі. Ми допоможемо організувати переїзд всією сім’єю до Польщі, вибрати найбільш зручний, швидкий і практичний спосіб імміграції та отримання ВНЖ в Польщі.

Детальніше

Консультації та супровід в питаннях «робочих груп» та комісій ДФС 

Вам потрібна допомога в розблокуванні, або в оскаржені рішень «робочих груп» та комісйї Державної фіскальної служби України?

Детальніше

Допомога в отримані грантів на розвиток бізнесу для ФОП, ММСП та ТОВ 

Отримання грантів для бізнесу – це один з ефективних способів залучення додаткових коштів для розвитку вашого підприємства. Гранти можуть бути надані як від державних органів, так і від міжнародних організацій або фондів.

Детальніше