Skip to main content Skip to search

Аутсорсинг бухгалтерії – бухгалтерські послуги по всій Україні

 

 СКОНЦЕНТРУЙТЕСЯ НА БІЗНЕСІ, А БУХГАЛТЕРІЮ ДОВІРТЕ НАМ

Сьогодні все актуальнішими стають послуги ведення бухгалтерії та податкового обліку будь-яких підприємств. Це обслуговування дає можливість підприємцям не витрачати час для паперової роботи, а постійно покращувати свій бізнес.

Зазвичай наша компанія має змогу  працює на правах повного аутсорсингу. Це можливість повного ведення справ вашої фірми. Крім цього, існує ще ситуативний аутсорсинг. Найчастіше останньою послугою користуються такі підприємства, які нерегулярно займаються грошовими потоками. Також вони оптимізують здійснення податкового планування.

Послуги нашої компанії базуються на загальній або на спрощеній системі оподаткування. Об’єктом роботи є різні сфери діяльності. Роздрібна та гуртова торгівля, транспорт, будівнича галузь, валютні операції, ІТ- індустрія, інтернет-магазини – це ще не усі сфери, у яких ведення аутсорсингу є актуально послугою.

Як відомо основою податкового обліку є здійснення бухгалтерського обліку. Ці умови зазначені у Податковому кодексі України та Закон України про бухгалтерський облік та фінансову звітність України. Для того, щоб якісно виконувати послуги, в штаті  нашої компанії працюють сертифіковані бухгалтери. Ці люди мають міжнародні дипломи САР, СІРА, IFA. Усі ці чинники характеризують високий фаховий рівень підготовки спеціалістів нашого підприємства.

Для того, щоб визначити вартість наших послуг, користуємося тарифним пакетом. Крім цього, враховуємо специфіку роботи, яку потрібно виконати. Важливою рисою є особливості господарської діяльності клієнта.

Бухгалтер отримує платню, яка повністю залежить від об’єму виконаних послуг. Враховано складність розрахунків та кількість найманих працівників, що працюють на вашому підприємстві. Існує певний перелік послуг, які надає наша компанія. Для прикладу наведемо найголовніші з них, це зокрема такі:

  • виконання єдиної методики бухгалтерського обліку, яке ґрунтується на основі стандарту бухгалтерського обліку та Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»;
  • відображення у рахунках усієї кількості грошових операцій підприємців;
  • оформлення та повне ведення усієї звітності (бухгалтерська, фінансова та податкова), а також повна відповідальність за документи під час перевірки у відповідних органах;
  • своєчасна підготовка та подання документації (баланс, декларації з податку на прибуток та на додану вартість, звіти з єдиного податку, соціального внеску, єдиного податку юридичних осіб, звіти до фонду соціального страхування на випадок втрати працездатності, безробіття, від нещасних випадків, звіти до фонду захисту інвалідів тощо) у відповідні органи.

Оформлення та подання усіх цих документів залежить від специфіки підприємницької діяльності наших клієнтів. Крім вище перелічених документів, ще можливе подання до органів місцевого самоврядування інших звітів. Найчастіше сюди належать документи про субсидії та дотації, які надаються державою та бюджетні кошти. Неодноразово у Львові та інших містах України наша компанія виконувала подібні послуги. Не залишилися поза сферою діяльності нашої організації підприємства Києва.

Для виконання оформлення та подання бухгалтерських звітів для будь-яких підприємств, наша компанія користується усіма можливими засобами. Сфера послуг нашої компанії охоплює будь-які куточки України. Незалежно, де ваше підприємство знаходиться: чи це адміністративний район, чи частина громадського об’єднання.

Найчастіше потенційних клієнтів цікавить, чи ми можемо одночасно виконувати свою роботу у різних містах, наприклад, у Львові, Харкові та Одесі. Звичайно що так. Наша компанія має штат працівників, які працюють на різноманітних об’єктах. Предметом роботи нашої компанії є як надання бухгалтерського аутсорсингу, так і послуги ведення бухгалтерії, так і послуги консультування , роз’яснень то що.

Якщо необхідно оформляти лише окремі документи, що належать до сфери бухгалтерського обліку, то ця послуга за час існування компанії отримала назву «Бухгалтер» із зазначенням міста, в якому знаходиться наш клієнт. Але коли потрібно повністю керувати бухгалтерськими послугами, тоді відбувається виконання програми «Головний Бухгалтер». Також при цьому вказано місто, де перебуває підприємство.

Особливо, на нашу думку, варто наголосити, що немає жодних обмежень для того, щоб скласти податкову декларацію підприємств, які знаходяться у різних містах України. Адже завдяки електронній звітності, ми завжди можемо передати необхідні матеріали та документи для перевірки відповідними органами. Саме завдяки такій організації процедури бухгалтерської звітності перед нашими клієнтами відкриті усі можливості. Для податкової звітності наша компанія користується сучасними бухгалтерськими програмами. Саме це забезпечує повне ведення усієї документації та її перевірку.

Наша компанія одна з перших почала користуватися сучасними ІТ-можливостями. Адже при їх допомозі легко укласти будь-який документ під час ведення бухгалтерії. Усі клієнти, які починають співпрацювати з нами, укладають договір для подачі звітності за допомогою електронного цифрового підпису. Це відбувається одночасно із оформленням документу для здійснення бухгалтерського обслуговування.

У сучасній бухгалтерській сфері популярність електронної звітності дедалі зростає. Адже, на нашу думку, це найзручніший та найефективніший спосіб діяльності кожного підприємства. При цьому уся документація вашого підприємства буде з легкістю передаватись податковій службі, пенсійному фонду та державному комітету статистики. Якщо ви ще досі не впевнені у доцільності співпраці з нашою компанією, все ж варто задуматися над перевагами електронної звітності. Також не потрібно забувати, що ще однією важливою перевагою є економія та ефективне використання часу, який не буде затрачений на паперову тяганину. Адже відвідування цих державних  установ передбачає використання великої кількості часу. Таким чином ще зменшиться вірогідність появи штрафів, які виникають через несвоєчасне подання документації для перевірки та звітності.

У вартість договору на користування електронного цифрового підпису входить сертифікат, який засвідчує підпис керівника підприємства та печатка організації-клєінта для подальшого використання під час оформлення та подачі звітності за допомогою електронної форми.

Плата за видачу такого сертифіката та електронний цифровий підпис (ЕЦП) для засвідчення документів під час звітності, сплачується переважно 1 раз на рік у спеціальну організацію засвідчення сертифікації електронних ключів. Такі електронні ключі надійно зберігаються на спеціально захищених електронних носіях.

Детальніше умови співпраці із нашим підприємством, що займається бухгалтерським аутсорсингом, ви можете дізнатися за телефоном, який вказаний на сайті, а також при зустрічі або ж за допомогою спілкування по скапу або розглянути наш форматний договір. Ми із задоволенням надамо усю цікаву для вас інформацію та безперечно відповімо на запитання.