Skip to main content Skip to search

Допомога в отримані грантів на розвиток бізнесу для ФОП, ММСП та ТОВ

Отримання грантів для бізнесу – це один з ефективних способів залучення додаткових коштів для розвитку вашого підприємства в Україні. Гранти можуть бути надані як від державних органів, так і від міжнародних організацій або фондів.

Поняття “грант” включає в себе наступне визначення – це фінансовий ресурс, який безоплатно і безповоротно надається державою, юридичними і фізичними особами, включаючи іноземців та міжнародні організації, для розвитку матеріально-технічної бази, проведення наукових досліджень та розробок, включаючи оплату праці наукових працівників, відповідно до вимог та умов, встановлених надавачами гранту.

З початком повномасштабної війни російської федерації проти України в нашій державі значно зросла кількість ветеранів. Щоб полегшити процес реінтеграції цієї категорії населення, український уряд розширив програму «єРобота» та надав можливість ветеранам і членам їх родин використати грантові ресурси для започаткування чи розвитку власної справи. Ветерани та члени їх родин мають можливість отримати до 1 000 000 грн безповоротних коштів та витратити їх на започаткування або розвиток власної справи.

“Програма реінтеграції ветеранів”яку реалізує “IREX” (міжнародна некомерційна організація, яка спеціалізується на міжнародному сприянні освіти та розвитку) за підтримки Державного департаменту США. За ініціативою “Програма реінтеграції ветеранів IREX” в співпраці з Міністерством економіки України було підготовлено інформацій збірник: «Як отримати підтримку в рамках грантових програм «Гранти для ветеранів та другого з подружжя» та «Власна справа», з метою допомоги у вирішенні конкретних проблем з якими стикаються при розробці бізнес-плану потенційні заявники.

Попри значну зацікавленість цільової аудиторії в цих грантах, варто зазначи ти, що є ряд перепон, унаслідок яких грантові ресурси, доступні для ветеранів та членів їх родин, так і залишаються ними не використані. Основні причини того, що потенційні заявники не можуть ефективно скористатися грантовою підтримкою:

  • вони не звертають увагу на критерії прийнятності в цій програмі;
  • не знають, як адаптувати свої ідеї/потреби під пріоритети грантової програми;
  • не володіють навиками розробки конкурентоспроможних бізнес-планів.

У вас є можливість отримати грант на 75 000 грн. (без працевлаштованих працівників), або грант на 150 000 грн. (один працівник), або грант на 250 000 грн. (два працівника), для ТОВ, під виробництво – грант на 8 000 000 грн.

Маєте цікаві проекти? Ми з радістю допоможемо. Військовим, ветеранам та сімʼям військових – спеціальні умови!

Компанія “КК ПЕФА” допомагає полегшити процесс отримання грантів під потреби заявників, надаючи консультаційні послуги, та комплексне супроводження процессу перевірки ділової репутації (від розробки описової частини бізнес-плану, формування фінансової частини бізнес-плану, підготовки до співбесіди та консалтингу для тих, хто вже отримав відмову в отримані гранту) для ФОП та ММСП.

Звертайтесь до нас сьогодні щоб почати новий етап в розвитку вашого бізнесу!