Відтепер отримати статутні документи компанії, що вас цікавить, не складе труднощів. З новим модулем YouScore всі сторінки автоматично завантажуються у вашу внутрішню систему обліку.

Відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, коли компанія реєструє свій статут у державного реєстратора, той зобов’язаний відсканувати документ і завантажити копію на сайт Міністерства юстиції для публічного доступу.

В результаті компанія отримує унікальний код, за допомогою якого забезпечується доступ до статутних документів на сайті Міністерства юстиції.

Державний ресурс донедавна був єдиним місцем, де можна було завантажити статут компанії. Однак, тепер в системі YouScore з’явився модуль, завдяки якому не потрібно відкривати сайт Міністерства юстиції, щоб завантажити документи.

Модуль “Результат надання адміністративних послуг” надасть:

• Назву компанії;

• вид реєстраційної дії;

• дату дії;

• посилання на скани статуту компанії в ЄДР (з можливістю автоматичного завантаження).

Новий модуль дозволяє оптимізувати час на збір і відправку документів потенційному клієнту або партнеру. Замість того, аби кожного разу завантажувати скани статуту в пошту або відкривати сайт Мін’юсту, досить налаштувати модуль YouScore і отримувати документи автоматично.

Нагадаємо, що не всі компанії розробляють свій унікальний статут. Іноді використовують модельний.