Закон України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” від 06.02.2018 р. № 2275-VIII підписано Президентом України. Нагадаємо, що зазначений Закон був прийнятий на вечірньому засіданні Верховної Ради 6 лютого за результатами розгляду у повторному другому читанні.

За словами Президента, новим Законом запроваджуються сучасні принципи ефективного регулювання, створення і ведення бізнесу.

Очікується, що Закон дозволить значно покращити бізнес-клімат, сприятиме залученню прямих іноземних інвестицій, створить передумови для створення нових та розвитку існуючих підприємств. Збільшиться надійність захисту прав власності та буде забезпечено учасників ефективними механізмами запобігання та вирішення корпоративних конфліктів.

Документ вдосконалює регулювання відносин, які пов’язані із створенням, діяльністю та припиненням товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю. Він також усуває значні вади, які існують у чинному законодавстві, та приведе його у відповідність із нормами та концептуальними підходами, характерними для законодавчих актів Європейського Союзу та країн-членів ЄС.