ДФСУ представила проект постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку розгляду скарг на рішення комісії Державної фіскальної служби про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі — проект постанови).

Проектом постанови визначено порядок розгляду Комісією скарг на рішення Комісії Державної фіскальної служби України про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Скарги на рішення Комісії Державної фіскальної служби України про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі — Комісія ДФС) подаються платником податку до ДФС протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання ним такого рішення.

Скарга на рішення Комісії ДФС складається виключно у письмовій формі та подається платником податку особисто або через свого представника безпосередньо до ДФС, або поштовим відправленням.

Така скарга у день її надходження реєструється ДФС відповідно до вимог законодавства з організації діловодства у державних органах.

ДФС не може відмовити платнику податку у реєстрації скарги.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту наказу надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за наступними адресами:

  • Державна фіскальна служба України: 04655, МПС, м. Київ – 53, Львівська площа, 8., e-mail:monitoringcentr@sfs.gov.ua.
  • Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2, e-mail: infomf@minfin.gov.ua.
  • Пропозиції та зауваження також можна надсилати на адресу Державної регуляторної служби України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  НАКАЗ "Про затвердження Критеріїв визначення підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для галузей національної економіки"

Додаткові матеріали:

(за матеріалами Державної фіскальної служби України)