У Східному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків відповіли, чи слугуватиме неподання платником ПДВ аудиторського висновку разом з фінзвітністю підставою аби зупинити реєстрацію ПН.

Податківці нагадали, що платники податку на прибуток, які зобов’язані оприлюднювати річну фінзвітність з аудиторським звітом, подають їх до ДПС у строк не пізніше 10 червня року, наступного за звітним. Якщо не подана (несвоєчасно подана) річна фінзвітність, яка підлягає оприлюдненню разом з аудиторським звітом, то застосовують відповідальність, передбачену п. 120.1 ПКУ, для подання податкових декларацій (розрахунків).

В п. 7 Критеріїв ризиковості платника податку, затверджених постановою КМУ від 11.12.2019 р. № 1165, міститься випадок, коли платником податку на прибуток підприємств не подав контролюючому органу фінзвітність за останній звітний.

Тож неподання фінзвітності за останній звітний період є також одним з критеріїв ризиковості платника ПДВ.

Джерело: https://buh.ligazakon.net/news/206237_nepodana-fnzvtnst-razom-z-auditorskim-visnovkom-vistupa-prichinoyu-blokuvannya-podatkovikh-nakladnikh–dps