Колективом КК ПЕФА опрацьовано та подано вже більше 200 заявок по одобреним заявкам щодо фінансування для малого та середнього бізнесу. По результатам нашої роботи – у наших клієнтів було створено більше 500 робочих місць!

В 2023 році Уряд України започаткував програму «ЄРобота». Даний проєкт складається із шести різних програм:

  • Гранти на будь-який мікробізнес у розмірі до 250 тис. грн.
  • Гранти до 8 млн грн на розширення чи створення підприємств у сфері переробки.
  • Гранти на посадку садів до 400 тис. грн на 1 га.
  • Гранти на будівництво нових теплиць до 7 млн грн.
  • Гранти для стартапів у ІТ.
  • Гранти на навчання нових навичок у сфері інформаційних технологій.

З початком повномасштабної війни російської федерації проти України в нашій державі значно зросла кількість ветеранів. Щоб полегшити процес реінтеграції цієї категорії населення, український уряд розширив програму «єРобота» та надав можливість ветеранам і членам їх родин використати грантові ресурси для започаткування чи розвитку власної справи. Ветерани та члени їх родин мають можливість отримати до 1 000 0000 грн безповоротних коштів та витратити їх на започаткування або розвиток власної справи.

“Програма реінтеграції ветеранів”, яку реалізує “IREX” (міжнародна некомерційна організація, яка спеціалізується на міжнародному сприянні освіти та розвитку) за підтримки Державного департаменту США. За ініціативою “Програма реінтеграції ветеранів IREX” в співпраці з Міністерством економіки України було підготовлено інформацій збірник: «Як отримати підтримку в рамках грантових програм «Гранти для ветеранів та другого з подружжя» та «Власна справа», з метою допомоги у вирішенні конкретних проблем з якими стикаються при розробці бізнес-плану потенційні заявники.

Попри значну зацікавленість цільової аудиторії в цих грантах, варто зазначи ти, що є ряд перепон, унаслідок яких грантові ресурси, доступні для ветеранів та членів їх родин, так і залишаються ними не використані. Основні причини того, що потенційні заявники не можуть ефективно скористатися грантовою підтримкою:

  • вони не звертають увагу на критерії прийнятності в цій програмі;
  • не знають, як адаптувати свої ідеї/потреби під пріоритети грантової програми;
  • не володіють навиками розробки конкурентоспроможних бізнес-планів.

Для позитивного рішення в отримання фінансової допомоги потрібно заручитись підтримкою професійної команди від компанії КК ПЕФА, яка допомагає полегшити задачу в отриманні грантів під потреби заявників, надаючи платні та безкоштовні консультаційні послуги, та комплексне супроводження процессу перевірки ділової репутації (від розробки описової частини бізнес-плану, формування фінансової частини бізнес-плану, підготовки до співбесіди та консалтингу для тих, хто вже отримав відмову в отримані гранту.

Наші фахівці готові зробити аналіз вашого бізнес-плану та проконсультувати по основним питанням повязаними з отриманням грантів. Після отримання гранту наша компанія, за потреби, може надавати супровід фінансовоі та бухгалтерської звітності.

Гранти – це ефективний інструмент фінансового та соціального розвитку вашого бізнесу! Долучайтеся!!!