Йдеться про подання оригіналів листів від страхувальників.

На фейсбук-сторінці Правобережного відділення УВД ФССУ у м. Києві розміщено повідомлення для бухгалтерів. Їх просять терміново надати нові рахунки за міжнародним стандартом IBAN. Це слід зробити, якщо бухгалтер подав заяву-розрахунок на отримання соціальних виплат із зазначенням “старих” реквізитів – пари реквізитів “Код банку (МФО)” і “Номер рахунку”.

Як відомо, починаючи з 13.01.2020 р. рахунок відправника/отримувача в електронних розрахункових документах і електронних повідомленнях системи електронних платежів має ідентифікуватись тільки за допомогою міжнародного номера банківського рахунку (IBAN).

До речі, нові рахунки в СЕА ПДВ та СЕАРП та СЕ можна отримати в органах ДПС. Кошти, сплачені на “старі” рахунки, повернуть як нез’ясовані платежі.

Також із 3 січня 2020 року функціонують нові рахунки для сплати ЄСВ, відкриті за стандартом IBAN. Кошти, які сплачуватимуть платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись. Ці кошти теж повертатимуть платникам як нез’ясовані надходження.

Джерело: https://buh.ligazakon.net/ua/news/192202_fond-sotsstrakhu-cheka-vd-bukhgalterv-listi-z-iban-rekvzitami-rakhunkv-dlya-sotsviplat