Міністерство фінансів України інформує, що розпочало прийом заяв реєстрації для проходження сертифікації працівників підрозділів внутрішнього аудиту державних органів.

Реєстрація триватиме до 11 вересня 2023 року включно. Бажаючі взяти участь у проходженні національної сертифікації та складанні іспиту повинні надати до Міністерства фінансів України пакет документів. Датою подання документів є дата їх реєстрації в Мінфіні.

Зазначені документи потрібно надсилати через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади, а у разі неможливості – у паперовому вигляді на адресу Міністерства фінансів.

Кваліфікаційний іспит буде проведено Сертифікаційною комісією у письмовій формі відповідно до погодженого графіка проведення сертифікації, який буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Мінфіну не пізніше ніж за 2 місяці до початку іспиту.

Із презентаційними матеріалами щодо механізму проведення сертифікації внутрішніх аудиторів можна ознайомитися за посиланням.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/events/z-25-serpnia-rozpochato-reiestratsiiu-dlia-prokhodzhennia-natsionalnoi-sertyfikatsii-vnutrishnikh-audytoriv