Кабмін встановив норму відрахування прибутку держкомпаніями в бюджет на рівні 50%, з трьома винятками – для “Укргідроенерго” (норма 30%), Ощадбанку (норма 30%) та “Центренерго” (норма 40%).

Кабінет міністрів України за підсумками 2016 року встановив норму відрахування прибутку державними компаніями в бюджет на рівні 50% з трьома винятками – для “Укргідроенерго” (норма 30%), Ощадбанку (норма 30%) і “Центренерго” (норма 40%).

“Даним проектом рішення пропонується змінити норму дивідендів, спрямовуються до державного бюджету за результатами діяльності в 2016 році. Пропонується встановити цей норматив на рівні 50% з двома винятками – для “Укргідроенерго” державного “Ощадбанку” в розмірі 30%”, – сказав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, представляючи постанову. За словами Нефедова, у випадку з “Ощадбанком” знижена норма покликана полегшити виконання банком своїх боргових зобов’язань, а з “Укргідроенерго” – виконати інвестиційний план та уникнути необхідності додаткового підвищення тарифів на електроенергію.

Джерело: https://economics.unian.ua/finance/1802067-derjkompaniji-povinni-vidrahuvati-do-byudjetu-50-pributku-dlya-troh-norma-znijena.html